Santral Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
0554 196 96 34
Sosyal Medya Hesaplarımız

Yurtdışı yaz okulları

15 Kasım 2017
494 kez görüntülendi
Yurtdışı yaz okulları

Yurtdışı yaz okulları , 7 yaşından 21 yaşa kadar gençlerin katılabileceği programlardır.Minimum 2 haftadan başlayıp 12 haftaya kadar yaz süresince devam eden, 7-21 yaş grubunun katılabileceği bu programların amacı öncelikle öğrencilerin yabancı dillerinin geliştirilmesi, günlük konuşmalarda pratik kazanması, farklı bir kültürü tanıması, ayrıca yaz tatilini değişik aktivitelere katılarak eğlenceli bir şekilde geçirmesidir.

YAZ OKULLARI

Vize işlemleri, uçak bileti, özel sağlık sigortası, havaalanı transferleri Santral yurtdışı eğitim tarafından yapılmaktadır.

Dersler;haftada 15 saat olarak düzenlenmiş olup daha çok pratik ağırlıklıdır. Sınıflar 10-12 kişi arasındadır. Derslerde çeşitli uygulama teknikleriyle, lisan oyunları ile öğrencilerin lisan kullanımı becerileri geliştirilmektedir. Yapılan ara sınavlar ile öğrencinin gelişimi izlenerek kurs bitiminde sertifika verilmektedir.

Okul tarafından seçilen, aynı zamanda devlet tarafından da kontrolleri yapılan ailelerin yanında veya okulun yurdunda konaklanma sağlanmaktadır. Aile yanı konaklamada öğrenci aynı odada başka bir milletten öğrenci ile kalmaktadır. Sabah ve akşam yemekleri aile ile birlikte evde yenilmekte, öğle yemekleri ise paket olarak hazırlanıp öğrenciye verilmektedir. Okul kampüsünde konaklamada ise öğrenciler 2-3-4 kişilik odalarda farklı ülkelerden öğrencilerle birlikte kalmaktadır. Sabah, öğle, akşam yemekleri kampüste yenmektedir.

PROGRAM VE FİYATLARA DAHİL HİZMETLER

Haftada 15 saat İngilizce
Maksimum sınıf mevcudu:15 kişi (ortalam 12kişi)
Tüm kurs kitapları ve materyalleri
Her 10 öğrenciye Türk grup lideri ve bir okul gözetmeni
Spor aktiviteleri ve sosyal faaliyetler:Yüzme, squash, basketbol, voleybol, badminton, futbol, hokey, aerobik, tenis, video & tv, tiyatro, sanatsal faaliyetler, disko, yarışmalar, barbekü.
Çamaşırhane hizmetleri
Aile yanında tam pansiyon konaklama (öğle yemekleri paket olarak verilmektedir.)
Haftada en az 1 tam gün ve 2 yarım gün gezi
Kurs bitiminde sertifika
Havaalanı transferleri

ETİKETLER

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?