Santral Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
0554 196 96 34
Sosyal Medya Hesaplarımız

Nsts Malta Dil okulu

15 Kasım 2017
483 kez görüntülendi
Nsts Malta Dil okulu
NSTS MALTA HAKKINDA

NSTS Malta Dil Okulu 1963 yılında kurulmuştur. Malta’da faaliyet veren İlk İngilizce dil okuludur. NSTS Malta Dil Okulu 45 yıllık bir geçmişe sahiptir. NSTS Malta ulusal kalite standartlarını teşvik etmek için 1989 yılında İngiliz Dili Eğitimi Örgütleri Federasyonu (FELTOM) kurmuştur.

NSTS MALTA DİLOKULU

NSTS Malta Dil Okulu 16 derslik, bir öğretmen odası, ücretsiz Wi-Fi Internet Hizmetleri, Bilgisayar Destekli Dil Öğrenimi (CALL) ve diğer yazılım programları olan geniş bir kütüphane bulunmaktadır. NSTS Malta Dil Okulu geniş güneşlenme terasları ve bir meyve bahçesi vardır.

NSTS Malta Dil Okulu 15 dakika uzaklıkta Hibernia Residence & Hostel ve 15-20 dakika uzaklıkta Sliema sahili, Campus Residence 5 dakika uzaklıkta yer almaktadır.

NSTS Malta Dil Okulu Cambridge ESOL CELTA veya DELTA öğretmen kursları vardır. Eğitim, kariyer ve mesleki gelişim için iyi derecede İngilizce bilmek avantajdır.

NSTS Malta Dil Okulu öğretmenleri büyük ölçüde dil becerilerinin geliştirilmesine odaklanan bir yaklaşımla iletişimsel dil öğretimi metodolojisi uygulanmaktadırlar.

NSTS Malta öğretmen Eğitim Merkezidir. Cambridge Üniversitesi (CELTA) uluslararası öğretmenlik sertifikası için öğretmen adaylarının hazırlamaktadır. NSTS 1963 yılından bu yana Malta İngilizce Öğretmenliği kurslarını başarı ile vermektedir.

NSTS İngilizce Dil Enstitüsü Malta’da öğrencilerin çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için komple dil kursları bir yelpazesi sunmaktadır.

NSTS Malta dil okulu hakkında daha fazla bilgi için :

İstanbul : 0 212 253 10 01
Bursa : 0 224 220 22 82

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?