Santral Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı
0554 196 96 34
Sosyal Medya Hesaplarımız

Malta Vizeleri

16 Kasım 2017
955 kez görüntülendi
Malta Vizeleri
Malta Vize Süreci

Malta vize başvuruları sadece Malta Büyükelçiliği aracı kurumu olan vfsglobal http://www.maltavac-tr.com/turkish/ ofislerinden şahsen randevu alınarak yapılabilmektedir. Vize sürecinin hızlı güvenilir olması acısından başvuru dosyanızın yurtdışı eğitim danışmanlığı kuruluşları tarafından hazırlanması sağlıklı netice verebilir.

Tüm başvurular (6 yaş ve üzeri) şahsen yapılmak zorundadır.( 18 yaş altı başvuru sahipleri anne veya babası refakat etmek zorundadır.)

Öğrenci kayıt işleminden sonra Eğitim danışmanımızın size vereceği evrak listesini eksiksiz olarak hazırlayarak Santral Eğitim vize bölümüne teslim ediniz.

Vize başvuru evraklarınızın tamamladıktan sonra vize formlarınız Santral Eğitim vize bölümü tarafından hazırlanıp vize randevunuz alındıktan sonra size teslim edilecektir.

Vize ücreti olan 60 Euro’ya ilaveten Malta vize başvuru merkezi işlem bedeli olan 30 Euro’yu başvuru esnasında nakit Euro olarak ödenecektir.

Vize başvurunuzdan sonra dosyanızın durumunu http://www.maltavac-tr.com/turkish/ adresinden başvuru takip butonundan takip no ile takip edebilirsiniz.

Malta konsolosluğu vizeleri 90 gün altı dil kursu katılımlarında kalış süresini içeren tek giriş şeklinde vermekte olup 90 gün üstü dil kursu katılımlarında kur süresini içeren D oturum çok girişli vize vermekte olup başvuru öncesinde kurs süresini buna göre belirlemeniz tavsiye edilir.

Malta vizesi D çok giriş alınması durumunda schengen ülkelerine geçiş sağlamaktadır.

Malta’da eğitim alacak tüm öğrencilerin eğitim esnasında sağlık sigortası zorunluluğu vardır. Vize başvuru esnasında gidiş tarihinizden 1 gün önce başlayan ve kalış süresini içeren Seyahat sağlık sigortası sunmaları zorunludur.

ETİKETLER

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?